אני מבצעת קריאה בכף היד בתל אביב וגם בתלמי יוסף, אבל לא חייבים לצאת מהבית כדי ליהנות מקריאה בכף היד. קריאה בכף היד מרחוק מאפשרת לקבל את תוצאות הקריאה בכף היד בשיחת טלפון אישית שבה תוכלו לשאול שאלות ולקבל תשובות, ממש כמו בפגישה אישית.

איך זה עובד?

לאחר השלמת התשלום (באמצעות אפליקציית BIT או באמצעות העברה בנקאית), מצלמים את שתי כפות הידיים משני הצדדים (כף היד וגב היד) ושולחים אלינו בוואטסאפ או במייל בצירוף הפרטים הבאים:

שם מלא

יד דומיננטית (האם אתם שמאליים או ימניים)

תאריך לידה מלא

שם האם

שימו לב: לפני המשלוח יש לוודא כי התמונות ברורות ובאיכות טובה, ושהאצבעות לא נחתכו בתמונה. לא ניתן לערוך קריאה בכף היד אונליין לתמונות מטושטשות, חלקיות או תמונות ברזולוציה נמוכה.

תוך כמה זמן ואיך מקבלים את תוצאות הקריאה?

נתאם איתכם שיחת טלפון בתוך 4 ימי עסקים מרגע קבלת התשלום והתמונות.

האם זה בדיוק כמו קריאה פנים אל פנים?

קריאה בכף היד מרחוק מבוססת על ניתוח של תמונה של כף היד. תמונה באיכות טובה מאפשרת התמקדות בקווי כף היד ובמבנה האצבעות, שמאפשרים אבחון כירולוגי מקצועי וברמה גבוהה, כמעט כמו פנים אל פנים. מה שחסר בקריאה אונליין לעומת קריאה פרונטלית הוא המגע של כפות הידיים - שגם לו חלק באבחון, אך ניתן לאבחן גם בלעדיו. אם אתם רוצים שניפגש, אני מקבלת לקריאה בכף היד בתל אביב ובתלמי יוסף. אפשר גם לשלב עם פתיחה בטארוט.

האם נעשה שימוש כלשהו בתוצאות הקריאה בכף היד שלי?

תוצאות הקריאה בכף היד מרחוק הן אישיות ודיסקרטיות. אתם מוזמנים לשתף אותן עם חברים ומשפחה, אבל אנחנו לא עושים אף שימוש בתוצאות או מפרסמים את תוצאות הקריאה בכף היד, ומקפידים במיוחד על שמירה על הדיסקרטיות של לקוחותינו. 

אוקיי, אני רוצה קריאה בכף היד בלי לצאת מהבית! מה עושים עכשיו?

צרו אתנו קשר בטלפון 054-6607008, במייל או באמצעות עמוד הפייסבוק של בטי פלטין - אבחון וקריאה בכף היד.

קריאה בכף היד בלי לצאת מהבית