דונלד טראמפ - ניתוח כירולוגי
אז מה מגלות כפות הידיים של נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ?
טראמפ נשר מבית הספר בגיל 133 ונשלח לפנימייה צבאית. הסיבה לכך מופיעה היטב ביד שמאל שלו – קו ויה דה לה סיווה ביד זו מצביע באופן מובהק שיש לו קשיי קשב וריכוז בשילוב היפר-אקטיביות (ADHD). ביד ימין שלו רואים שהקו התמתן, כלומר הוא למד להתמודד עם הקשיים ולבסוף הצליח לסיים תואר בכלכלה.
 לטראמפ יש זרת נבדלת, שמשמעותה שהוא מתנהל כאילו העולם נגדו. ההגנה הטובה ביותר שלו היא ההתקפה - זה מופיע באצבע המורה שלו.
קווי כף היד גם מצביעם על אדם שהוא פריק קונטרול ומוכרח להיות מעורב בכל עסקיו עד הפריט האחרון ויש לו קושי בהאצלת סמכויות.
 הוא חושב בגדול, מכוון מטרה ורואה את התמונה בחזונו עוד לפני שהיא נוצרה. המלה "לא" אינה קיימת בלקסיקון שלו.
 יש לו קו אינטואיציה ברור בשתי הידיים, והמשמעות היא שיש לו אינטואיציות חזקות מאוד. לעתים הוא עושה עסקים על בסיס האינטואיציות. הוא אימפולסיבי מאוד, משתעמם מהר ומחפש ריגושים.
 קו הלב וקו הראש שלו מחוברים עם קו נוסף, והמשמעות היא שהרבה פעמים הוא מדבר מהרגש בלי סינון של הראש, אבל בדרך כלל הוא מצליח להתעשת ולפעמים מצליח גם לתקן.
 יש לו אצבעות נוקשות, שמעידות על אדם עקשן במיוחד. בנוסף, יש לו קווים אובססיביים והוא צריך שהדברים יתבצעו בדיוק כמו שהוא רוצה.
 הוא אדם יצירתי שאסתטיקה מאוד חשובה לו. אף שנישא שלוש פעמים, הוא טיפוס משפחתי מאוד שקשור במיוחד לילדיו.
 איך הוא יהיה בתור נשיא? בשל מבנה האישיות שלו, הוא יחליף הרבה עוזרים ובעלי תפקידים. יש אצלו פאתוס גדול, והוא ידבר הרבה - אבל יבין, כמו איש עסקים ממולח, שלא כל הנוצץ זהב.
 על אף החששות, הוא יתגלה כאיש שקול שלא ייתן לקיצונים למשוך אותו לפי תהום. ואולם, הוא מאוד פטריוטי וכל מי שינסה לפגוע באמריקה בכל דרך הוא ייכנס בו בכל הכוח – לפעמים עד פגיעה באינטרסים של אמריקה.ף היד הארוכה של נשיא ארה"ב לשעבר, ברק אובמה, מייצגת אדם שאינו חושב ומתנהג רק על פי שיקולים רציונליים, אלא מניח גם לרגשות ויצרים להתערב במעשיו. במצבי לחץ שיתנגשו עם רגשות פנימיים, הוא יהיה נאמן לתכתיבים רגשיים. 
 
ברק אובמה - ניתוח כירולוגי

כף היד הארוכה של נשיא ארה"ב לשעבר, ברק אובמה, מייצגת אדם שאינו חושב ומתנהג רק על פי שיקולים רציונליים, אלא מניח גם לרגשות ויצרים להתערב במעשיו. במצבי לחץ שיתנגשו עם רגשות פנימיים, הוא יהיה נאמן לתכתיבים רגשיים. 
האצבעות הארוכות מייצגות גם תכנון לפרטי פרטים וניתוחים מעמיקים. לעתים המיקוד בפרטים הקטנים יוצרים בעיה בתקשורת ואיבוד את מה שחשוב.
יש לו אצבעות ישרות שמעידות על יושר פנימי ואינטליגנציה גבוהה. הזרת הארוכה מעידה על סדר וארגון, שעוזרים לו לא להתעסק במטען הרגשי שיכול לנהל את חייו. הוא זקוק כל הזמן לחיזוקים חיוביים כדי לדחות את רגשות הדחייה שחווה עם גירושי הוריו בילדותו. הוא מאוד עסוק במה אחרים חושבים עליו, ויש לו רצון גדול לרצות את הזולת.
לאגודל שלו כוח רב ורצון גדול להצלחה ועקשנות להישגיות. הוא אסרטיבי, אינטליגנטי ולוקח אחריות, אבל לא תמיד מוכן לקחת אחריות ולא תמיד ערוך לכישלונות.
הזרת הנבדלת שלו מדברת על כאב גדול וחסך בתחושת אינטימיות. למרות שהוא המנהיג של המעצמה החזקה בעולם, "הילד הפנימי" של אובמה צריך אישורים על מעשיו.
יש לו קו ראש יצירתי שמייצג אינטליגנציה גבוהה וכישורי חיים, חשיבה מחוץ לקופסא, אינטואיציה טובה והרבה דמיון.
הוא אינטליגנט ומתעניין בנושאים רבים. יש לו גישה טובה לאנשים אחרים, אבל הוא לא תמיד מוכן לקבל את דעתם. הוא אדם אמפטי ומתחשב, אך לעתים הוא פועל בספונטניות וסובל ממצבי רוח משתנים.
אגב, ד"ר הולצמן, שגם ניתח את כף היד שלו, קורא לו "נרקסיסט מושלם".

 

שלי יחימוביץ' - ניתוח כירולוגי
לשלי יחימוביץ' זרת נפרדת (זרת רחוקה באופן יחסי משאר האצבעות), וזרת מסוג זה מראה את דרכה: אני מול העולם. ייתכן שלכן היא עסוקה רבות בחקיקה חברתית. לעתים היא נשמעת ונראית כוחנית, אך זה נובע מהקונפליקט של "אני מול העולם". הזרת של שלי גם קצרה, ומראה על דימוי גוף נמוך - ולכן היא משתמשת יותר באינטלקט שלה כדי להשיג את רצונה.

היא עצמאית מאוד - מגיל צעיר מאוד עמדה על דעתה. אביה הוא דמות מאוד דומיננטית שהשפיעה עליה, והוא דרש ממנה רבות. נראה שבנערותה הייתה מעט מרדנית. יש לה כושר מנהיגות ויכולה להפעיל אנשים.
היא סובלת ממצבי רוח משתנים. קשה לה לשתף אחרים ברגשות שלה מצד אחד, ומצד שני היא יכולה להתפרץ ולהוציא את חרון אפה. על אף שבחרה במשרה ציבורית, היא מאוד ביישנית. 
היא חרוצה ולעתים יכולה לעבוד עד אפיסת כוחות. היא טוטאלית מאוד בחשיבה וברצון לשנות את העולם. כפות הידיים של יחימוביץ' מוכיחות את המצע שלה וניתן לראות שסוגיית הצדק החברתי חשוב לה מאוד והיא תעשה הכל להגן על מי שנראה חלש בעיניה.

יאיר לפיד - ניתוח כירולוגי

כפות ידיו של יאיר לפיד מצביעות על אדם עקשן מאוד ויצירתי. יש לו זרת מעוקלת, המראה עולם פנימי מאוד עשיר. הוא מעריץ את אביו לעתים עד כדי אלילות, והוא האיש שהכי הרבה השפיע ועודו משפיע על חייו. 

אוהב חברה, אך צריך גם את הלבד שלו. יש לו קו נסיעות – זהו קו המדבר על חוסר שקט, קו המדבר על שינויים מדי כמה זמן.
הפרק השני באצבעות מדבר על גיל התבגרות לא פשוט שעיצב את חייו.
יש לו קווים אובססיביים באישיות, ולכן הוא הולך עם הדברים עד הסוף. הוא אוהב לעסוק בספורט, לפעמים עד כאב - כדי לטשטש את חוסר השקט המצוי בתוכו.
עקשן ודאגן מאוד, יצרי, אוהב את החיים הטובים. לא רק המראה החיצוני מאוד חשוב, אלא גם אסתטיקה בכל דבר.
יש לו לקויות למידה (אולי זו הסיבה שלא סיים בגרות), לעומת זאת, הוא אוטודידקט ויכול ללמוד נושאים מורכבים בזמן די קצר.
הוא צעיר בגילו, אבל זקן למדי בתובנות שלו לגבי החיים. הוא אינטואיטיבי מאוד, והאינטואיציה שלו עוזרת לו בחיים, כי הוא מקשיב לקולות הפנימיים שלו.
כפות הידיים מצביעות על כך שלפיד הוא איש ישר, שדרכיה העקלקלות של הפוליטיקה יתישו אותו.

מחמוד עבאס (אבו מאזן) - ניתוח כירולוגי

מבנה האצבע המורה של אבו מאזן מצביע על כך שהיתה לו ילדות בעייתית עם אבא דומיננטי ושתלטן במיוחד. גם גיל ההתבגרות שלו היה לא פשוט. 
כפות הידיים שלו עבות, והמשמעות על פי הכירולוגיה היא שהוא מאמין בדרכו בלי יכולת לערער על דרכו, אבל משתמש ב"אחד בלב ואחד בפה". כלומר, קווי כף היד מצביעים שהוא נאמן לעמו, אך כלפי חוץ הוא מציג שהוא רוצה לפעול למען השלום.
מנגנון ההגנה העיקרי שלו הוא התקפה של הצד השני.
בכפות הידיים שלו ניתן לראות קווים המעידים על אמונה דתית חזקה, ועל אף שהוא איש משכיל, הוא יודע להשתמש בחוכמה במלים כדי להבעיר את האש, לעתים מבלי להגיד את הדברים במפורש.
הקווים מעידים שבכל חייו הוא נמצא בהתלבטויות. הוא מאמין שהוא בא להיטיב עם בני עמו, אבל הוא מחויב לעולם שלוחץ עליו שיעמוד בהסכמים.
בידיים רואים הרבה אכזבה מהבטחות רבות שלא מומשו. הוא חש קיפוח בגלל הילדות שלו, ותחושה זו משפיעה רבות על יחסיו עם ישראל והעולם.
אצבעותיו מעידות על אדם שסימן מטרה ולא ינוח ולא ישקוט עד שישיג אותה. בעבר העיד שהמטרה שלו היא חזרה לעיר הולדתו, צפת.
האצבעות שלו מכורכמות באזור החיבור לכף היד, מה שמעיד על כך שהוא אינטליגנטי מאוד, אבל אצור - לא מחובר לרגשות שלו. כפות הידיים גם מעידות על אובדן גדול שחווה ומלווה אותו כל חייו. 
ביד שלו יש קמיצה חסרת פרק. הקמיצה מייצגת את הקשר לעצמי ולזהות התפקודית, היכולת לקחת את כל המרכיבים שיש באישיות ולזהות איתם תפקודיות. הקמיצה מעידה על מימוש עצמי ועל כמות האושר של האדם.
הוא תמיד נשאר עם סימן שאלה לגבי המקום הנכון עבורו. הוא חש אחראי על כל העולם, אבל לא על מעשיו שלו. אבו מאזן מרגיש פספוס גדול, הוא הולך עם הרגשה שהוא יכול היה להגיע למטרותיו, אבל הוא לא מצליח. לכן, לא מפתיע שעל פי ידיו, הוא לא האיש שיביא את השלום.